text.skipToContent text.skipToNavigation

Kontakta oss på Norrköpings Handelsstål

Våra öppettider är måndag-torsdag: 07:00-16:00. Fredag: 07:00-14:00. Lunch: 12:00-12:40.

Hur kan vi hjälpa dig?

Vi finns på plats för att hjälpa dig med stort som smått: produktfrågor, leveranstider m.m. Välkommen att kontakta oss. Ring oss på 011-15 73 00 eller skicka ett mail till order@noha.se

Ny kund hos oss?

Registrera dig som ny kund via hemsidan eller kontakta oss på 011-15 73 00, alternativt skicka ett mail till order@noha.se.

Vilka jobbar här?

Henrik Lindberg
VD
Tel: 011-157304
henrik.lindberg@noha.se
Anna Cederberg
Försäljning
Tel: 011-15 73 02
anna.cederberg@noha.se
Joakim Brynemo
Försäljning
Tel: 011-15 73 05
joakim.brynemo@noha.se
Kristina Westman
Ekonomi
Tel:011-15 73 03
kristina.westman@noha.se
Robert Svedsten
Lageransvarig
Tel: 011-15 73 21
robert.svedsten@noha.se
Jesper Jeppson
Lager
Tel: 011-15 73 06
jesper.jeppson@noha.se
Alex Nilsson
Förädlingscentra
alex.nilsson@noha.se
Daniel Hjelmgren
Kapcentra
daniel.hjelmgren@noha.se
Joakim Nilsson
Kapcentra
joakim.nilsson@noha.se
Dennis Isaksson
Lager/Kap
dennis.isaksson@noha.se

Hitta till oss

Kommendantvägen 6
602 38 Norrköping
Telefon: 011-15 73 00