text.skipToContent text.skipToNavigation

Allt när det gäller stål och metaller

Kontakta oss på Norrköpings Handelsstål

Våra öppettider är måndag-torsdag: 07:00-16:00. Fredag: 07:00-13:00.

Hur kan vi hjälpa dig?

Vi finns på plats för att hjälpa dig med stort som smått:

  • Har du frågor om vårt sortiment?
  • Undrar du över våra leveranstider?

Ring oss på 011-15 73 00 eller skicka ett mail till order@norrkopingshandelsstal.se

Ny kund hos oss?

Registrera dig som ny kund via hemsidan eller kontakta oss på 011-15 73 00, alternativt skicka ett mail till order@norrkopingshandelsstal.se.

Fakturor och ekonomi

Vilka jobbar här?

Henrik Lindberg
VD
Tel: 011-157304
henrik.lindberg@norrkopingshandelsstal.se
Anna Cederberg
Försäljning
Tel: 011-15 73 02
anna.cederberg@norrkopingshandelsstal.se
Joakim Brynemo
Försäljning
Tel: 011-15 73 05
joakim.brynemo@norrkopingshandelsstal.se
Robert Svedsten
Lageransvarig
Tel: 011-15 73 21
robert.svedsten@norrkopingshandelsstal.se
Jesper Jeppson
Lager
Tel: 011-15 73 06
jesper.jeppson@norrkopingshandelsstal.se
Daniel Hjelmgren
Kapcentra
daniel.hjelmgren@norrkopingshandelsstal.se
Joakim Nilsson
Kapcentra
joakim.nilsson@norrkopingshandelsstal.se

Hitta till oss

Kommendantvägen 6
602 38 Norrköping
Telefon: 011-15 73 00

Stäng Snabborder
Stäng Bearbetningsalternativ

Välj kapningstyp

Notera: Pris för kapning och ytbehandling tillkommer i varukorgen.
Stäng Leveransalternativ
Dagens datum Valt lev. datum Tillgängligt lev. datum

Logga in

Jag har glömt mitt lösenord

Det glädjer oss att du vill bli kund hos oss. För att du som företagskund ska kunna handla av oss behöver du ansöka om ett kundkonto.

Ansök om kundkonto

*Notera att vi enbart säljer till företagskunder, tyvärr ej till privatpersoner. Ansökningar utan organisationsnummer kommer ej att behandlas.